Arıza Durumlarında 7 Gün / 24 Saat Sizlere Acil Müdahale Hizmeti Veriyoruz.

Yetpa Ticaret Merkezi
Istanbul / Ataşehir

0850 532 0335
[email protected]

Saatler: 9.00 - 19.00
0850 532 0335

Wolf Asansör Kim .?

Wolf Asansör  Asansör Sektöründe hızlı bir şekilde ilerleyeme devam ediyor.

Müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en etkili sebeplerden biriside gelişen teknolojiyi asansör sektörüne uyarlayıp öncü ve yenilikçi adımlar atarak siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sunabilmektir. Unutmamalıyız ki asansör için istediğimiz sadece şık bir görünüş değil Maximum düzeyde güvenlik ve güvenli malzemeler ile dekoratif bir görünüştür. Kullandığımız malzemeler avrupa standartlarında ve sektördeki kaliteli malzemelerdir.

Birçok köklü firmada uzun süre önemli görevler almış , sektörde tanınmış ve başarılı işlere imza atmış ustalarımız ve anlaşmalı mühendislerimiz ile başarıya doğru hızlı ve emin bir şekilde ilerliyoruz.

Unutmayınki Wolf Asansör Sektördeki önemli firmalar ile irtibat halindedir. Projelerinizin ve isteklerinizin doğrultusunda sizlere projenizde istediğiniz marka , model veya özel tasarımlarınızı kullanma imkanı sunar.

image

Müşterilerimizden

images

Fatin ÖZKAN

ZETURK | Yönetim Kurulu Başkanı

Wolf asansör projelerimizin vazgeçilmez bir parçası oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

images

Batuhan Polat

AKGM MİMARLIK | Genel Koordinatör

Severek çalıştığımız bir firma. Projemize göre birçok seçenek sunuyor ve buda bizim işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Zamanında teslim süresi ve piyasaya göre uygun fiyatları ile  biz Wolf Asansörü tercih ediyoruz. 

images

Melda Hamurcu

LGM Ticaret . l.san | Proje Müdürü

Wolf asansör ile çalışmaya başladığımızdan beri asansör konusundaki bütün sorunları unuttuk diyebilirim. Sloganlarında olduğu gibi işinde usta personeller ile isteğimiz doğrultusunda bütün sorunları giderdiler yönetmiş olduğumuz birçok firmada wolf asansörü tercih ediyoruz.

images

Serkan Özbudak

ZezoTech | Yönetici

Asansörler konusunda uzun zamandır sıkıntı yaşıyorduk ve bu durum can sıkıyordu. Wolf asansör sayesinde çözüme kavuştuk. Teşekkür ederiz

Kurumsal Bilgiler

Daha Fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

İLETİŞİM