Arıza Durumlarında 7 Gün / 24 Saat Sizlere Acil Müdahale Hizmeti Veriyoruz.

Yetpa Ticaret Merkezi
Istanbul / Ataşehir

0850 532 0335
[email protected]

Saatler: 9.00 - 19.00
0850 532 0335

Asansör Bakımı

 Asansör bakımı yapan birçok firma mevcut . Bu firmalardan hangisine güveneceğinizi bilmiyorsanız bu yazı tam size göre. Yıllardır ileri gelen asansör firmaları dahil işi önemsemeyen yapıldı diye söylenip hiçbirşey yapılmayan himetler verilip bina asansör bakımı adı altında oyunlar oynanıyordu. Son zamanlarda hızla artan asansör kazaları nedeni ile devlet bu sorunu ele alarak sıkı denetimler başlattı ve bu kötü gidişata dur dedi . Senelerce parça değişimi , bakım parası , yağ parası gibi binlerce tl ödeyen mülk sahipleri ise herşeyden habersiz güvenli sanarak bu asansörleri kullandı. 

Peki güvenilir asansör bakımı için ne yapmalıyız.?

Asansör bakımı yaptıracağınız firmayı iyi seçmelisiniz. Firmanın bölgenize yakınlığını, çalışan personellerin tecrubelerini  , olası arıza durumlarında maximum müahale sürelerini , değiştirdikleri parçaların piyasa fiyatlarının çok üzerinde olup olmadığı gibi soruları sormakdan çekinmeyin. 

Asansör bakımı yapılırken mülkde bulunan enaz yetkili bir kişinin asansör bakımı yapanların işe başladığı saat ile iş bitiş saatlerini teyit edip . Gerçekten bakım yapıp yapmadıklarını ise kontrol etmelidir. Unutmayınki hiçbir asansöre sabit durarak bakım yapılamaz. 

Daha detaylı bilgi ve güncel asansör bakım fiyatları için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 

 

image  • Benzer konular
  • Daha Fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

    İLETİŞİM